Biz bir sosyal sorumluluk projesiyiz. Sosyal sorumluluğumuzun bilinciyle ; yurdumuzun doğusundan batısına kuzeyinden  güneyine her yörenin en kaliteli ve doğal ürünlerini tüketiciye sağlıklı ve uygun koşullarda ulaştırmayı hedef edindik .

Sağlıklı bir hayat sürdürebilmek  için katkısız ve doğal ürünlerle dengeli beslenmek olmazsa olmazımızdır.Beslenme önerileri hekimlik mesleğinin de temelini teşkil eder. Günümüzde doğal ve katkısız ürüne ulaşmak oldukça güçleşmiştir . Gerek kullanılan kimyasal katkı maddeleri , gerekse rekolteyi artırma çabaları  yazık ki bu sonucu doğurmuştur . Halbuki ülkemiz bir çok medeniyete ve kültüre ev sahipliği yapmış olmasının yanında bölgesel olarak coğrafi özellikleri , bitki örtüsü ve çok çeşitli ekolojik farklılıkları bünyesinde barındırmaktadır . Bu eşsiz özellik mevsim döngüsüne ayak uydurarak yöresel ürün çeşitliliğini artırmaktadır .

Tereyağın yayıkta ,yoğurdun bakraçta peynirin toprak kapta yapıldığı döneme duyulan özlem çocukluğumuza duyulan özlemin ta kendisidir belki de . Dedelerimiz ninelerimizden kalma usüllerle üretilen doğal ürünler gibi üretim yapan  ilkel şartları modern ünitelere uyarlamış hijyenin ön planda olduğu üretim tesislerini bir çok yerleşim yerinde görmek mümkündür .  Bu alın teri ve emeği barındıran doğal ve sağlıklı ürünleri Anadolu’nun dört bir yanından tüketiciyle  buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Mükemmeliyetçi yapımız ve en kaliteli ürünlere ulaşabilmek için tüm enerji ve arzusunu bizimle paylaşan paydaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.Hedefimiz sağlıklı ürünleri tüketiciyle buluşturmak ,müşteri memnuniyeti odaklı hizmet  sunmaktır.

Çıkmış olduğumuz bu yolculukta ne dokunulacak yürekler biter ne de hedefler

Yaşamak için yemek yerine ,yemek için yaşamayı rehber edinenlere
Drs gurme

Bölgesel Sosyal Sorumluluk Proje Katılımcısı